Мужчины убивают женщин. Проблема фемицида в мире и России

Эмиграция из России идет по плану

Европейская война. Елена Фанайлова – о ценностях мира

23 Фев 2019 - УКРАИНА
10:02
В Україні триває перехід релігійних громад з Московського Патріархату до ПЦУ
Просмотров – 1257
Ще дві релігійні громади у Шумському районі вирішили покинути Тернопільсько-Кременецьку єпархію колишньої Української Православної Церкви Московського патріархату і приєдналися до Помісної Української Православної Церкви.

19 лютого 2019 року архієпископ Тернопільський і Кременецький Нестор задовольнив прохання парафій Святого Миколая с. Андрушівка і Покрови Пресвятої Богородиці с. Потуторів і прийняв їх до складу єпархії.

Раніше в обох селах провели збори, на яких зміну юрисдикції громади підтримали більш ніж дві третини присутніх.

За станом на 19 лютого в лоно Помісної Української Православної Церкви на Тернопіллі перейшла 21 громада, 14 з яких – у Шумському районі.

Раніше це зробили парафії у Садках, Залужжі, Шкроботівці, Підгайцях, Людвищах, Мировому, Матвіївцях, Суражі, Радошівці, Брикові, Онишківцях і Кордишеві на Шумщині, Мусорівцях і Гніздичному Збаразького та Розтоках Кременецького району, а також у Стінці та дві парафії – у Трибухівцях на Бучаччині. Жоден зі священиків УПЦ МП не погодився разом з громадою перейти до канонічної Української Церкви.

Також 20 лютого 2019 року, в управлінні Житомирсько-Овруцької єпархії відбулася зустріч з представниками парафії Різдва Пресвятої Богородиці Московського Патріархату с. Добринь Хорошівського району.

Громада прийняла рішення про перехід до Помісної Української Православної Церкви, але без священика.

Єпископ Паїсій благословив перехід громади до Єдиної Української Православної Церкви.

Про це повідомляє Християнський портал КІРІОС з посиланням на cerkva.info


Все новости на Telegram-канале «НЬЮСКОФФ». Подписывайся!


FACEBOOK КОМЕНТАРИИ:
     ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ

Добавь этот информер на свой сайт

     РЕКЛАМА


© «НЬЮСКОФФ МЕДИА», 2015. Все права защищены.

Мнение авторов публикаций может не совпадать с точкой зрения редакции сайта «НЬЮСКОФФ».
Редакция не несет ответственность за материалы добавленные пользователями сайта.
Если Вы считаете, что какая-либо публикация размещенная на сайте нарушает Ваши авторские права - сообщите нам через форму «Обратная связь» и мы в течении 3-х суток ее удалим.

При копировании материалов с сайта «НЬЮСКОФФ», для интернет-изданий - обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссилка (для интернет-изданий) - должна быть размещена в первом или втором абзаце материала.

По вопросам сотрудничества или размещения рекламы на сайте обращаться через форму «Обратная связь».

Информеры | RSS-лента | Партнерка | Создание сайта | Обратная связь | Добавить новость | Добавить статьюИспользуются технологии uCoz