Тень Березовского

Почему путинская Россия – не империя

Европейская война. Елена Фанайлова – о ценностях мира

17 Фев 2019 - УКРАИНА
10:46
Україна продовжить відмовляти у в'їзді ізраїльтянам, якщо Тель-Авів не змінить підхід до українців
Просмотров – 1206
Україна продовжить відмовляти у в'їзді громадянам Ізраїлю, якщо Тель-Авів буде продовжувати такі ж дії в аеропорту імені Бен-Гуріона.

Як пише Европейська правда, про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп Георгій Логвинський.

За його словами, 15 лютого в аеропорту "Бориспіль" 35 громадянам Ізраїлю було відмовлено у в'їзді на територію України. Причини відмови законні - немає достатніх коштів, не підтверджена мета візиту.

Він також повідомив, що керівники МВС Ізраїлю повідомили йому, що у відповідь вони затримали літак з України зі 140 українськими громадянами на знак протесту.

"Під мої гарантії 35 ізраїльтян пропущені і всі 140 українців в'їхали на святу землю. Завдяки втручанню у двох країнах всі на свободі. Однак друзі, хочу повідомити, що якщо найближчим часом аеропорт Бен Гуріон не замінить своє ставлення до українців, ми і далі будемо діяти за принципом взаємності", - написав Логвинський.

Зазначимо, у четвер у "Борисполі" відмовили у в'їзді 14 ізраїльтянам, Ізраїль в свою чергу повернув 54 людини.

У ДПСУ повідомили, що усі ізраїльтяни, яким було відмовлено у в'їзді, не змогли належним чином підтвердити мету візиту.

"Немає ніякого упередженого ставлення, є буденна робота. Немає такого, що у нас є якісь збільшення непропуску громадян Ізраїлю. У нас була ситуація, коли протягом дня з різних рейсів в різних напрямках було відмовлено у пропуску 16 громадянам Ізраїлю. Просто вони не змогли належним чином підтвердити мету візиту в Україну. Це був просто збіг певних обставин. У цьому немає ніякого злого умислу", - заявив представник ДПСУ Олег Слободян.

Останнім часом у Бен-Гуріоні почастішали випадки затримання українських громадян, деяких з них довго допитують про мету візиту, деяких після цього відправляють додому.

За заявою МВС Ізраїлю, подібна практика пояснюється збільшенням числа нелегальних мігрантів з України.


Все новости на Telegram-канале «НЬЮСКОФФ». Подписывайся!


FACEBOOK КОМЕНТАРИИ:
     ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ

Добавь этот информер на свой сайт

     РЕКЛАМА


© «НЬЮСКОФФ МЕДИА», 2015. Все права защищены.

Мнение авторов публикаций может не совпадать с точкой зрения редакции сайта «НЬЮСКОФФ».
Редакция не несет ответственность за материалы добавленные пользователями сайта.
Если Вы считаете, что какая-либо публикация размещенная на сайте нарушает Ваши авторские права - сообщите нам через форму «Обратная связь» и мы в течении 3-х суток ее удалим.

При копировании материалов с сайта «НЬЮСКОФФ», для интернет-изданий - обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссилка (для интернет-изданий) - должна быть размещена в первом или втором абзаце материала.

По вопросам сотрудничества или размещения рекламы на сайте обращаться через форму «Обратная связь».

Информеры | RSS-лента | Партнерка | Создание сайта | Обратная связь | Добавить новость | Добавить статьюИспользуются технологии uCoz