Почему путинская Россия – не империя

Как советская власть депортировала крымских татар

Мужчины убивают женщин. Проблема фемицида в мире и России

19 Фев 2019 - УКРАИНА
19:17
У Верховній Раді презентували книги авторів Крим.Реалії про захоплення півострова
Просмотров – 178
У Верховній Раді України 19 лютого представили книги про анексію Криму авторів Крим.Реалії Миколи Семени і Анни Андрієвської, збірник історичних публікацій про Крим, виданий у співавторстві з оглядачем Крим.Реалії Сергієм Громенком, а також книгу автора Радіо Свобода Станіслава Асєєва «В ізоляції. Повідомлення про Донбас».

Як повідомляє кореспондент Крим.Реалії, ці друковані видання, а також інформаційні брошури про безпеку в Чорному і Азовському морях кримського журналіста Андрія Клименка, представлені у Верховній Раді 19 лютого на засіданні, присвяченому п'ятій річниці початку збройної агресії Росії проти України.

Книги до Верховної Ради передало Міністерство інформації України. За словами першого заступника міністра інформаційної політики України Еміне Джеппар, кожен іноземний учасник засідання Верховної Ради отримав добірку цих книг та інформаційних матеріалів про анексований Крим і російську агресію проти України.

До книги «Кримський репортаж» хроніки окупації Криму 2014-2016», автором якої виступив український журналіст Микола Семена, засуджений в анексованому Криму, зібрані статті Семени, які містить сайт Крим.Реалії з квітня 2014 по квітень 2016 року. Публікацію здійснило «Державне газетно-журнальне видавництво» з ініціативи низки правозахисних організацій, за згодою Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода та за підтримки Міністерства інформаційної політики України.

Збірник свідчень кримчан про російську анексію півострова «Люди «сірої зони» журналістки, автора Крим.Реалії Анни Андрієвської та співробітниці Українського інституту національної пам'яті Олени Халімон. Англомовне видання збірника опубліковано з ініціативи та за підтримки Міністерства інформаційної політики України

Книга «В ізоляції. Повідомлення про Донбас» журналіста, автора Радіо Свобода Станіслава Асєєва (Васіна), якого утримують на Донбасі підтримувані Росією бойовики, отримала спеціальну нагороду на 25-му Форумі видавців у Львові (BookForum) у номінації «Свобода».

До збірки історичної публіцистики «Наш Крим: неросійські історії українського півострова» увійшли статті, що висвітлюють маловідомі факти кримського минулого, або відомі, але «спотворені машиною пропаганди». Матеріали охоплюють період від становлення Кримського ханства до відновлення української незалежності 1991 року. Авторський колектив – вчені і публіцисти, в тому числі автор Крим.Реалії Сергій Громенко.

У Верховній Раді України 19 лютого відбулося засідання в зв'язку з п'ятою річницею початку збройної агресії Росії проти України.

На засіданні голова Європейської ради Дональд Туск підкреслив, що Європейський Союз ніколи не визнає анексію Криму Росією і не змириться з агресією Росії в Азовському морі.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року початком тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією. 7 жовтня 2015 року президент України Петро Порошенко підписав відповідний закон. Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили низку економічних санкцій. Росія заперечує окупацію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості».


Все новости на Telegram-канале «НЬЮСКОФФ». Подписывайся!


FACEBOOK КОМЕНТАРИИ:
     ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ

Добавь этот информер на свой сайт

     РЕКЛАМА


© «НЬЮСКОФФ МЕДИА», 2015. Все права защищены.

Мнение авторов публикаций может не совпадать с точкой зрения редакции сайта «НЬЮСКОФФ».
Редакция не несет ответственность за материалы добавленные пользователями сайта.
Если Вы считаете, что какая-либо публикация размещенная на сайте нарушает Ваши авторские права - сообщите нам через форму «Обратная связь» и мы в течении 3-х суток ее удалим.

При копировании материалов с сайта «НЬЮСКОФФ», для интернет-изданий - обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссилка (для интернет-изданий) - должна быть размещена в первом или втором абзаце материала.

По вопросам сотрудничества или размещения рекламы на сайте обращаться через форму «Обратная связь».

Информеры | RSS-лента | Партнерка | Создание сайта | Обратная связь | Добавить новость | Добавить статьюИспользуются технологии uCoz