Крымские татары. История повторяется

Вне пола и гендера: кто такие небинарные люди

Лишится ли Россия статуса экспортера нефти?

21 Фев 2019 - РОССИЯ
17:59
У Росії склали протокол на Twitter: сервіс відмовив «Роскомнагляду»
Просмотров – 190
Російське наглядове відомство «Роскомнагляд» склало на сервіс мікроблогів Twitter протокол про адміністративне правопорушення та передасть справу судді для рішення в цій справі. Протокол складений за те, що Twitter відмовився надати відомству дані про локалізацію персональних даних користувачів месенджера на території Росії, повідомив речник «Роскомнагляду» Вадим Ампелонський.

Сервісу Twitter та його керівникам загрожує штраф, повідомляє Радіо Свобода.

Закон про локалізацію даних російських користувачів був ухвалений у Росії в 2015 році. Він означає, що будь-який сайт, де російський користувач залишає хоча б ім'я і прізвище, зобов'язаний фізично орендувати спеціальний комп'ютер (сервер) на території Росії і розміщувати ці дані саме там.

У січні 2019 року «Роскомнагляд» порушив адміністративні справи щодо Twitter і Facebook. Відомство стверджувало, що в грудні 2018 надіслало в обидві компанії запити з вимогою відзвітувати про виконання закону про локалізацію баз даних російських користувачів. Відповіді компаній відомство не влаштували.

Термін, упродовж якого Facebook і Twitter мають локалізувати свої бази даних у Росії, складають від шести місяців до одного року.


Все новости на Telegram-канале «НЬЮСКОФФ». Подписывайся!


FACEBOOK КОМЕНТАРИИ:
     ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ

Добавь этот информер на свой сайт

     РЕКЛАМА


© «НЬЮСКОФФ МЕДИА», 2015. Все права защищены.

Мнение авторов публикаций может не совпадать с точкой зрения редакции сайта «НЬЮСКОФФ».
Редакция не несет ответственность за материалы добавленные пользователями сайта.
Если Вы считаете, что какая-либо публикация размещенная на сайте нарушает Ваши авторские права - сообщите нам через форму «Обратная связь» и мы в течении 3-х суток ее удалим.

При копировании материалов с сайта «НЬЮСКОФФ», для интернет-изданий - обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссилка (для интернет-изданий) - должна быть размещена в первом или втором абзаце материала.

По вопросам сотрудничества или размещения рекламы на сайте обращаться через форму «Обратная связь».

Информеры | RSS-лента | Партнерка | Создание сайта | Обратная связь | Добавить новость | Добавить статьюИспользуются технологии uCoz