Исправление имперских имен

Эмиграция из России идет по плану

Почему путинская Россия – не империя

23 Фев 2019 - КРЫМ
12:39
У Києві пройде V Міжнародний форум «Окупований Крим: 5 років опору»
Просмотров – 197
22 лютого 2019 року в прес-центрі УНІА «Укрінформ» відбулася прес-конференція на тему «Презентація V Міжнародного форуму «Окупований Крим: 5 років опору».

Під час прес-конференції було анонсовано заходи, які Міністерство інформаційної політики України спільно з партнерами проводитиме до 5-ї річниці окупації Криму, повідомляє Урядовий портал.

Так, увечері 26 лютого у Мистецькому арсеналі відбудеться урочисте відкриття V Міжнародного форуму «Окупований Крим: 5 років опору».

«Основна мета форуму, як і всього комунікаційного контенту МІП на тему Криму, – показати світові, що так зване «демократичне волевиявлення кримчан» є не чим іншим, як злочином РФ проти України, військовою окупацією. Одним із злочинів, у числі яких і розстріл Небесної Сотні, і агресія на Донбасі, яку кремлівська пропаганда подає як «громадянську війну», – зазначила на прес-конференції перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова.

Сам форум пройде 27 лютого і складатиметься з трьох панельних дискусій, під час яких відбудеться обговорення національних та міжнародних інструментів боротьби за повернення Криму, а також правозахисний дискурс для привернення уваги до порушення прав людини на окупованому півострові.

До участі запрошені представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Адміністрації Президента України, РНБО, Меджлісу кримськотатарського народу, дипломатичних місій та представництв, провідні міжнародні експерти, правозахисники, громадські організації, а також інші зацікавлені особи та організації.

Як повідомив програмний директор ДП «Кримський дім» Алім Алієв, 26 лютого у рамках форуму відкриється виставка «Дивовижні історії Криму», що представить Крим як унікальний мультикультурний простір, який є частиною безцінної скарбниці культурної спадщини України.


Все новости на Telegram-канале «НЬЮСКОФФ». Подписывайся!


FACEBOOK КОМЕНТАРИИ:
     ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ

Добавь этот информер на свой сайт

     РЕКЛАМА


© «НЬЮСКОФФ МЕДИА», 2015. Все права защищены.

Мнение авторов публикаций может не совпадать с точкой зрения редакции сайта «НЬЮСКОФФ».
Редакция не несет ответственность за материалы добавленные пользователями сайта.
Если Вы считаете, что какая-либо публикация размещенная на сайте нарушает Ваши авторские права - сообщите нам через форму «Обратная связь» и мы в течении 3-х суток ее удалим.

При копировании материалов с сайта «НЬЮСКОФФ», для интернет-изданий - обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссилка (для интернет-изданий) - должна быть размещена в первом или втором абзаце материала.

По вопросам сотрудничества или размещения рекламы на сайте обращаться через форму «Обратная связь».

Информеры | RSS-лента | Партнерка | Создание сайта | Обратная связь | Добавить новость | Добавить статьюИспользуются технологии uCoz