Мужчины убивают женщин. Проблема фемицида в мире и России

Вне пола и гендера: кто такие небинарные люди

Как советская власть депортировала крымских татар

18 Фев 2019 - УКРАИНА
19:11
У Брюсселі відбулась зустріч у форматі «Друзі України в ЄС + Україна»
Просмотров – 195
18 лютого 2019 року в Брюсселі Міністр закордонних справ України Павло Клімкін взяв участь у міністерському засіданні «Друзі України в ЄС + Україна» на рівні глав зовнішньополітичних відомств держав-членів ЄС. Інституції ЄС на заході представляли Високий представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Федеріка Могеріні та Комісар ЄС з питань Європейської політики сусідства та переговорів з розширення Йоганнес Ган. Зустріч була організована за підтримки Міністра закордонних справ Данії Андерса Самуельсена і відбулася перед засіданням Ради ЄС у закордонних справах, під час якого запланована дискусія щодо України, повідомляє Урядовий портал.

Павло Клімкін поінформував учасників зустрічі про прогрес України у впровадженні ключових реформ, безпекову ситуацію на сході України, наслідки російських агресивних дій в акваторії Азовського моря та незаконної тимчасової окупації Криму.

Міністр висловив вдячність державам-членам ЄС за послідовну підтримку України і єдність ЄС у питанні відновлення суверенітету і територіальної цілісності нашої держави. Він привітав досягнення політичної домовленості щодо запровадження «азовського пакета» санкцій ЄС та відзначив важливість подальшого посилення політичного і санкційного тиску на Росію з метою звільнення українських моряків та політв’язнів.

Глава зовнішньополітичного відомства України позитивно оцінив нещодавній візит оціночної місії ЄС до Приазов’я та висловив сподівання на швидке ухвалення рішень щодо реалізації нових інфраструктурних та соціально-економічних проектів ЄС на підтримку цього регіону, який страждає від наслідків економічної блокади з боку РФ.

Окрема увага під час дискусії була присвячена підготовці до президентських і парламентських виборів в Україні та перспективам посилення співпраці Україна – ЄС у контексті забезпечення цілісності виборчих процесів від зовнішнього втручання. Учасники засідання детально обговорили шляхи подальшої підтримки нашої держави у протидії збройній агресії Російської Федерації.

З боку керівництва ЄС та держав-членів було відзначено успішність масштабних перетворень, які відбулися в Україні після Революції Гідності, та наголошено на незмінній підтримці нашої держави у питанні відновлення суверенітету та територіальної цілісності, а також продовження програми реформ.


Все новости на Telegram-канале «НЬЮСКОФФ». Подписывайся!


FACEBOOK КОМЕНТАРИИ:
     ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ

Добавь этот информер на свой сайт

     РЕКЛАМА


© «НЬЮСКОФФ МЕДИА», 2015. Все права защищены.

Мнение авторов публикаций может не совпадать с точкой зрения редакции сайта «НЬЮСКОФФ».
Редакция не несет ответственность за материалы добавленные пользователями сайта.
Если Вы считаете, что какая-либо публикация размещенная на сайте нарушает Ваши авторские права - сообщите нам через форму «Обратная связь» и мы в течении 3-х суток ее удалим.

При копировании материалов с сайта «НЬЮСКОФФ», для интернет-изданий - обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссилка (для интернет-изданий) - должна быть размещена в первом или втором абзаце материала.

По вопросам сотрудничества или размещения рекламы на сайте обращаться через форму «Обратная связь».

Информеры | RSS-лента | Партнерка | Создание сайта | Обратная связь | Добавить новость | Добавить статьюИспользуются технологии uCoz