Мир неотвратимо сползает к ядерной войне

Крымские татары. История повторяется

Вирус популизма уже пересек границы Российской федерации

19 Фев 2019 - УКРАИНА
19:11
Прикордонники проводять бойове злагодження з оборони узбережжя Азовського моря
Просмотров – 187
Прикордонники відпрацювали повний спектр завдань на черговому етапі навчань по злагодженню дій та удосконаленню рівня взаємодії мобільних протидесантних груп, повідомляє прес-служба ДПСУ.

Днями в одному з десантно-небезпечних районів відпрацьовано тактичні епізоди захисту від атаки противника з моря. Під час навчань були змодельовані ймовірні дії противника на усіх етапах проведення ним десантної операції.

Складові прикордонної системи берегового спостереження, діючи за загальним задумом командування протидесантної оборони, використовуючи сучасні технічні засоби виявлення та розпізнання надводних цілей, здійснили розвідку розгортання десанту противника на морському театрі. Забезпечивши командування інформацією про марш-маневр ворога у морі, прикордонники перейшли до дій в ближньому районі охорони на стику моря та узбережжя. Корегуючи при цьому дії взаємодіючих сил по протидії підходу десанту противника до району висадки.

В ході відпрацювання подальших тактичних завдань підрозділи Держприкордонслужби України та Збройних сил України, що спільно діють у складі Об’єднаних сил, виконали бойовий маневр по знищенню десантно-висадкових засобів та недопущенню висадки першого ешелону військ противника.

За підсумками навчань дії прикордонників на береговій смузі підтвердили високий рівень особистої навченості та бойової злагодженості у складі підрозділів, залучених до операції Об’єднаних сил. Умотивованість особового складу підрозділів Об’єднаних сил до рішучих дій по боротьбі з російсько-окупаційними військами закріплюється постійними заходами бойової підготовки, які будуть проводитись і надалі.


Все новости на Telegram-канале «НЬЮСКОФФ». Подписывайся!


FACEBOOK КОМЕНТАРИИ:
     ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ

Добавь этот информер на свой сайт

     РЕКЛАМА


© «НЬЮСКОФФ МЕДИА», 2015. Все права защищены.

Мнение авторов публикаций может не совпадать с точкой зрения редакции сайта «НЬЮСКОФФ».
Редакция не несет ответственность за материалы добавленные пользователями сайта.
Если Вы считаете, что какая-либо публикация размещенная на сайте нарушает Ваши авторские права - сообщите нам через форму «Обратная связь» и мы в течении 3-х суток ее удалим.

При копировании материалов с сайта «НЬЮСКОФФ», для интернет-изданий - обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссилка (для интернет-изданий) - должна быть размещена в первом или втором абзаце материала.

По вопросам сотрудничества или размещения рекламы на сайте обращаться через форму «Обратная связь».

Информеры | RSS-лента | Партнерка | Создание сайта | Обратная связь | Добавить новость | Добавить статьюИспользуются технологии uCoz