Вне пола и гендера: кто такие небинарные люди

Вирус популизма уже пересек границы Российской федерации

Как советская власть депортировала крымских татар

22 Фев 2019 - БЫВШИЙ СССР
16:08
Лукашенко готовий разом з РФ відповісти на можливе розміщення ракет США в Європі
Просмотров – 1175
Президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що після виходу США з Договору про ракети середньої і меншої дальності з Росією його країні потрібно розробити відповідні заходи – разом з Москвою. Про це він заявив під час виступу у Військовій академії в Мінську, повідомляє Радио Свобда з посиланням на агентство Белта.

На думку Лукашенка, розірвання договору негативно вплине на Білорусь: лідер країни заявив, що його співвітчизники «завжди страждали» від суперництва між більшими державами. Можливий конфлікт між ними глава Білорусі назвав «катастрофою, особливо для нас».

При цьому Олександр Лукашенко впевнений, що Росія не порушила положень договору, оскільки в цьому його запевнив президент Володимир Путін.

Лукашенко також вважає, що вихід з договору вигідний США, оскільки у Вашингтона з’явиться можливість розмістити ракети на території держав-членів НАТО в Європі або навіть, на його думку, на Україні.

Сполучені Штати Америки 1 лютого остаточно оголосили про свій вихід із важливого договору про обмеження на ракети з Росією через його порушення з боку Москви, яке там заперечують.

2 лютого про те, що Росія припиняє участь у Договорі про ліквідацію ракет середнього та меншого радіусу дії, повідомив президент Росії Володимир Путін.

Договір РСМД, укладений 1987 року, заборонив США і тодішньому СРСР, наступником якого стала Росія, мати, виробляти і ставити на бойове чергування цілий клас ракет досяжністю від 500 до 5 тисяч кілометрів. США вперше звинуватили Росію в його порушенні ще 2014 року.


Все новости на Telegram-канале «НЬЮСКОФФ». Подписывайся!


FACEBOOK КОМЕНТАРИИ:
     ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ

Добавь этот информер на свой сайт

     РЕКЛАМА


© «НЬЮСКОФФ МЕДИА», 2015. Все права защищены.

Мнение авторов публикаций может не совпадать с точкой зрения редакции сайта «НЬЮСКОФФ».
Редакция не несет ответственность за материалы добавленные пользователями сайта.
Если Вы считаете, что какая-либо публикация размещенная на сайте нарушает Ваши авторские права - сообщите нам через форму «Обратная связь» и мы в течении 3-х суток ее удалим.

При копировании материалов с сайта «НЬЮСКОФФ», для интернет-изданий - обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссилка (для интернет-изданий) - должна быть размещена в первом или втором абзаце материала.

По вопросам сотрудничества или размещения рекламы на сайте обращаться через форму «Обратная связь».

Информеры | RSS-лента | Партнерка | Создание сайта | Обратная связь | Добавить новость | Добавить статьюИспользуются технологии uCoz