Европейская война. Елена Фанайлова – о ценностях мира

Тень Березовского

Слезай с трона, братан! Илья Мильштейн – про шутника Лукашенко

22 Фев 2019 - УКРАИНА
16:18
Ющенко про «повернення Криму»: «Путіну цікаво одне: Росія немислима без України»
Просмотров – 1144
Третій президент України Віктор Ющенко заявив, що мріє про те, щоб у Росії «народився хоча б один політик», який поважає національний суверенітет і свободу України. Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу «Настоящее время».

«Повернення Криму, повернення Донбасу. І взагалі, моя велика мрія, щоб у Росії народився хоча б один політик, який поважає національний суверенітет і свободу України. Такого політика в Росії немає. Тому не треба собі ілюзії творити, що хтось на колінах до нього (Путіна – КР) приповзе. І він змилується. Або йому запропонувати речі, які будуть йому цікаві. Ні. Йому цікаво одне: Росія немислима без України. Нема процесу в Росії, який був би успішним без України», – сказав Ющенко, відповідаючи на питання про «повернення Криму», який анексувала Росія.

Третій президент України зазначив, що «перемоги й майбутнього миру без збройного адекватного компонента у нас не буде».

Ющенко додав, що, на його думку, в Росії ніколи не буде Майдану політичного.

«Горілчаний» майдан може бути, хлібний майдан може бути, пенсійний може бути, простий майдан може бути. Майдану гідності не буде. Пересічний росіянин любить царя. І він готовий страждати в усьому іншому. Але щоб підтримувати належну температуру відношення до влади, треба, щоб була історія «кримського мосту». Вона на 12-14 місяців зробить репутацію «задоволеного почуття», що Росія щось повернула собі. Або, наприклад, кримська окупаційна операція. Або окупація Донбасу», – сказав Ющенко.

На території Криму й Севастополя 16 березня 2014 року відбувся невизнаний світом «референдум» про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу. Ні Україна, ні Європейський союз, ні США не визнали результати голосування на «референдумі». Президент Росії Володимир Путін 18 березня оголосив про «приєднання» Криму до Росії.

Міжнародні організації визнали окупацію і анексію Криму незаконними і засудили дії Росії. Країни Заходу запровадили економічні санкції. Росія заперечує анексію півострова і називає це «відновленням історичної справедливості». Верховна Рада України офіційно оголосила датою початку тимчасової окупації Криму і Севастополя Росією 20 лютого 2014 року.

Передрук - Крим.Реалії


Все новости на Telegram-канале «НЬЮСКОФФ». Подписывайся!


FACEBOOK КОМЕНТАРИИ:
     ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ

Добавь этот информер на свой сайт

     РЕКЛАМА


© «НЬЮСКОФФ МЕДИА», 2015. Все права защищены.

Мнение авторов публикаций может не совпадать с точкой зрения редакции сайта «НЬЮСКОФФ».
Редакция не несет ответственность за материалы добавленные пользователями сайта.
Если Вы считаете, что какая-либо публикация размещенная на сайте нарушает Ваши авторские права - сообщите нам через форму «Обратная связь» и мы в течении 3-х суток ее удалим.

При копировании материалов с сайта «НЬЮСКОФФ», для интернет-изданий - обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссилка (для интернет-изданий) - должна быть размещена в первом или втором абзаце материала.

По вопросам сотрудничества или размещения рекламы на сайте обращаться через форму «Обратная связь».

Информеры | RSS-лента | Партнерка | Создание сайта | Обратная связь | Добавить новость | Добавить статьюИспользуются технологии uCoz