Как советская власть депортировала крымских татар

Лишится ли Россия статуса экспортера нефти?

Минск – Москва: сближение или размежевание?

20 Фев 2019 - КРЫМ
18:37
Газета «Кримська світлиця» отримала в Києві свідоцтво про держреєстрацію ЗМІ
Просмотров – 1111
Редакція газети «Кримська світлиця» 20 лютого отримала в Києві Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації. Про це повідомив директор «Національного газетно-журнального видавництва» Андрій Щекун.

За його словами, засновниками газети стали громадська організація «Кримський центр ділового та культурного співробітництва« Український дім» та громадська організація «Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка». Видавцем газети є держпідприємство «Національне газетно-журнальне видавництво».

Щекун зазначив, що раніше в Міністерстві культури України «не ухвалили рішення про реорганізацію газети «Кримська світлиця» та довели україномовне патріотичне видання до втрати свідоцтва про державну реєстрацію».

«Вдруге після окупації Криму ми відновлюємо видання – символ кримського опору, кримської непокори перед ворогами... Юридично ми повністю відновили функціонування газети та її редакції. Ми витримали», – зазначив Щекун.

Директор «Національного газетно-журнального видавництва» подякував за підтримку газети «Кримська світлиця» архієпископу Сімферопольському і Кримському Клименту, головному редактору всеукраїнської газети «Культура і життя» Євгену Букету, кримчанам і кримським журналістам, в тому числі редакції Крим.Реалії за «інформаційну підтримку і правдиве висвітлення теми боротьби» видання за існування.

Раніше Міністерство культури України у відповідь на запит Крим.Реалії повідомило, що своїм указом зобов'язало директора «Національного газетно-журнального видавництва» Андрія Щекуна забезпечити перереєстрацію газет і журналів видавництва, в тому числі «Кримської світлиці».

Сам Щекун підкреслив, що, відповідно до закону «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», для реформування «Кримської світлиці» необхідне рішення трудового колективу, а також рішення Мінкультури як засновника видання. Він зазначив, що колектив ухвалив рішення про реформування газети ще в серпні 2016 року, тоді як рішення Мінкультури відсутнє.

У травні 2018 року газети «Кримська світлиця», «Українська культура», «Культура і життя» заявили про проблеми з фінансуванням і перешкоджання процесу реформування цих видань.

Перший номер газети «Кримська світлиця» вийшов у Сімферополі 31 грудня 1992 року. Газета видавалася в Криму до 2014 року. Редакція була переведена до Києва в березні 2016 року. Незабаром випуск газети відновили.

Передрук - Крим.Реалії


Все новости на Telegram-канале «НЬЮСКОФФ». Подписывайся!


FACEBOOK КОМЕНТАРИИ:
     ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ

Добавь этот информер на свой сайт

     РЕКЛАМА


© «НЬЮСКОФФ МЕДИА», 2015. Все права защищены.

Мнение авторов публикаций может не совпадать с точкой зрения редакции сайта «НЬЮСКОФФ».
Редакция не несет ответственность за материалы добавленные пользователями сайта.
Если Вы считаете, что какая-либо публикация размещенная на сайте нарушает Ваши авторские права - сообщите нам через форму «Обратная связь» и мы в течении 3-х суток ее удалим.

При копировании материалов с сайта «НЬЮСКОФФ», для интернет-изданий - обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссилка (для интернет-изданий) - должна быть размещена в первом или втором абзаце материала.

По вопросам сотрудничества или размещения рекламы на сайте обращаться через форму «Обратная связь».

Информеры | RSS-лента | Партнерка | Создание сайта | Обратная связь | Добавить новость | Добавить статьюИспользуются технологии uCoz