Мир неотвратимо сползает к ядерной войне

Тень Березовского

Вирус популизма уже пересек границы Российской федерации

24 Фев 2019 - РОССИЯ
11:36
Чиї Курили: Лавров заявив, що умов для «мирової» з Японією немає
Просмотров – 1104
Умови для укладення мирного договору з Японією повністю відсутні. Як повідомляє Українська правда, про це заявив глава МЗС Росії Сергій Лавров в інтерв'ю "В'єтнамському телебаченню" і китайським телеканалам "ЦТБ" і "Фенікс", яке опубліковано на сайті МЗС РФ.

"Ми будемо продовжувати роботу, домагаючись виходу на домовленості, які дозволять створити умови для такого вирішення проблеми мирного договору, яке буде прийнятним для народів обох країн. Поки ми бачимо, що ці умови відсутні повністю", - заявив Лавров.

Він нагадав, що представники РФ і Японії домовилися прискорити роботу над договором на основі Декларації 1956 року.

"Там чітко сказано: спочатку укладення мирного договору. А це означає необхідність визнання нашими японськими сусідами результатів Другої світової війни у ​​всій повноті, у т.ч. - суверенітету РФ над усіма Курильськими островами, включаючи 4 острова Малої Курильської гряди. Дивно, що наші японські колеги не хочуть погоджуватися з результатами Другої світової в тому вигляді, в якому вони закріплені у Статуті ООН. Статут ООН вони ратифікували. Відкликати свою ратифікацію некоректно. Так не вийде", - заявив Лавров.

Також Лавров заявив, що Японія "не виконує домовленості щодо створення у громадській думці позитивного образу один одного" і зазначив, що "була домовленість насамперед створювати нову якість відносин", але Токіо "підтримує санкції проти Росії і голосує в ООН солідарно з американцями по резолюціях, спрямованих проти Росії".


Все новости на Telegram-канале «НЬЮСКОФФ». Подписывайся!


FACEBOOK КОМЕНТАРИИ:
     ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ

Добавь этот информер на свой сайт

     РЕКЛАМА


© «НЬЮСКОФФ МЕДИА», 2015. Все права защищены.

Мнение авторов публикаций может не совпадать с точкой зрения редакции сайта «НЬЮСКОФФ».
Редакция не несет ответственность за материалы добавленные пользователями сайта.
Если Вы считаете, что какая-либо публикация размещенная на сайте нарушает Ваши авторские права - сообщите нам через форму «Обратная связь» и мы в течении 3-х суток ее удалим.

При копировании материалов с сайта «НЬЮСКОФФ», для интернет-изданий - обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссилка (для интернет-изданий) - должна быть размещена в первом или втором абзаце материала.

По вопросам сотрудничества или размещения рекламы на сайте обращаться через форму «Обратная связь».

Информеры | RSS-лента | Партнерка | Создание сайта | Обратная связь | Добавить новость | Добавить статьюИспользуются технологии uCoz