Исправление имперских имен

Мужчины убивают женщин. Проблема фемицида в мире и России

Вирус популизма уже пересек границы Российской федерации

23 Фев 2019 - КРЫМ
12:27
Архієпископ Климент: «Відчуваю страх і порожнечу, через те що припиняться богослужіння в Криму»
Просмотров – 1180
Архієпископ Кримської єпархії Православної церкви України Климент заявив, що відчуває «страх і порожнечу» від того, що в Криму можуть припинитися богослужіння в Кафедральному соборі святих рівноапостольних Володимира і Ольги в Сімферополі.

Про це він повідомив в інтерв'ю французькому інформаційному агентству France-Presse (AFP), повідомляе Крим.Реалії.

Архієпископ Климент зазначив, що парафіяни «дуже важко переживають» цю ситуацію.

«Парафіяни дуже важко переживають цей момент. Вони розгублені. У них страх через те, що не буде місця, де вони можуть зібратися, помолитися. Тому що за стільки років у Криму – це єдиний український православний центр, де ми діємо не тільки як релігійна організація, але також як духовний, культурний, просвітницький центр українців у Криму», – підкреслив архієпископ Климент.​

Він додав, що вимога російської влади Криму звільнити будівлю собору пов'язана з необхідністю перереєстрації за російськими законами в Криму.

«Від нас вимагають, щоб ми увійшли в правове поле Російської Федерації. Це вступає в конфлікт із законодавством України. Тому я перебуваю зараз між двома вогнями», – додав він.

Президент України Петро Порошенко 20 лютого на засіданні Генеральної Асамблеї ООН в Нью-Йорку розповів, що російська влада Криму вимагає від парафіян Кримської єпархії Православної церкви України звільнити будівлю Кафедрального собору в Сімферополі.

Архієпископ Кримської єпархії Православної церкви України Климент повідомив, що влада Криму вимагає «звільнити приміщення» Кафедрального собору в Сімферополі, де проходять богослужіння Кримської єпархії УПЦ КП, до початку березня 2019 року.

13 лютого в російському Мінмайна Криму пояснили вимогу до Кримської єпархії УПЦ КП звільнити будівлю Кафедрального собору в Сімферополі закінченням терміну дії договору з єпархією УПЦ КП, яка перейшла у створену Православну церкву України.


Все новости на Telegram-канале «НЬЮСКОФФ». Подписывайся!


FACEBOOK КОМЕНТАРИИ:
     ЧИТАЙТЕ ТАК ЖЕ

Добавь этот информер на свой сайт

     РЕКЛАМА


© «НЬЮСКОФФ МЕДИА», 2015. Все права защищены.

Мнение авторов публикаций может не совпадать с точкой зрения редакции сайта «НЬЮСКОФФ».
Редакция не несет ответственность за материалы добавленные пользователями сайта.
Если Вы считаете, что какая-либо публикация размещенная на сайте нарушает Ваши авторские права - сообщите нам через форму «Обратная связь» и мы в течении 3-х суток ее удалим.

При копировании материалов с сайта «НЬЮСКОФФ», для интернет-изданий - обязательна прямая открытая для поисковых систем гиперссылка. Ссылка должна быть размещена в независимости от полного либо частичного использования материалов. Гиперссилка (для интернет-изданий) - должна быть размещена в первом или втором абзаце материала.

По вопросам сотрудничества или размещения рекламы на сайте обращаться через форму «Обратная связь».

Информеры | RSS-лента | Партнерка | Создание сайта | Обратная связь | Добавить новость | Добавить статьюИспользуются технологии uCoz